Jau ilgu laiku sevi uzskatu par pūci – es tak ceļos vēlu (man patīk gulēt) un labākais darba rezultāts ir – strādājot vakarā tomēr…

Kā tas dzīvei labpatīkas darīt pēdējā laikā ar vien uzstājīgāk tā man dod mājienus par pretējo. Pēc vairākkārtējiem bliezieniem pa pieri nolēmu viss – beidzot tas jāsāk darīt.

  1. rīts bija svētdien (bums – izgāšanās) izrādās modinātājs, kas uzlikts uz 4. rītā nenostrādāja – iemesls – ups – zvans uzlikts, ka strādā tikai darbadienās. Heh… gadās arī tā
  2. rīts ->Jūhū – izdevās – piecēlos nedaudz pēc 4 viegli nebija, ņemot vērā to, ka agrā gulēšana galīgi nesanāca – itkā nogurums bija, gulēt tā vajadzētu, bet nekādīgi nesanāca… nu ko – viena grūtāka diena priekšā un tad jau redzēsim kas notiks tālāk.

Palasīju dažādus rakstus. Citi saka, jau 4. rītā no pūces pārtopi par cīruli, citi, ka nepieciešamas 2 nedēļas un gan jau, ka ir vēl citi avoti un idejas. Nav jau svarīgi cik ilgi ir grūtais pārmaiņu periods – svarīgākais ir MOTIVĀCIJA!!!

Bez MOTIVĀCIJAS galīgi nekā. To nu esmu piefiksējis – rītos, kad atrodi labu iemeslu celties – piecelies jebkurā laikā, bet tad kad šādu iemeslu nav – ir jau daudz grūtāk. Tieši šis punkts personīgi man ir pats sarežģītākais – atrast motivāciju piecelties agri.

Redzēsim, kas sanāks – nospraudu vienu no mērķiem, ka rakstīšu blogā info par to kā man izdodas agrā celšanās. Tad jau redzēsim kas no tā sanāks.

Starp citu – ļoti lieliska sajūta agri ceļoties, jo….

Ir pulkstens 6 un saproti, ka Tev vēl ir visa diena priekšā 🙂

īstenībā sajūta arī ir tāda – ir labi darbi izdarīti un viss izdosies šodien. (starp citu šo te esmu piefiksējis, jo agrāk celies, jo lielāks gandarījums par darba rezultātiem – mazāk ir sajūta, ka notiek skriešanās ar laiku) 🙂

Labrīt Rīga…. Latvija 🙂

O – Pareizi 6:00 ir Latvijas himna 🙂