Skatos esmu ļoti aktīvs blogu rakstītājs, pēdējais ieraksts 24. aprīlī – tik aktīvi rakstot noteikti sarakstīšu grāmatu tieši pēc … 1000 gadiem 🙂

Lai vai kā – šis būs tāds īsais ieraksts, secinājumi par to kāpēc vēl ar vien neesmu sācis celties ļoti agri. Ir vairāki iemesli, šeit uzskaitīšu tos, kas varētu būt tie galvenie, gan jau ka ir vēl, ko vēl neesmu atklājis.

  1. Laicīgi iet gulēt – vēl ar vien nav sanācis iekārtot sev pareizo ritmu, lai gan ļoti lai zinu, ka laicīgi ejot gulēt, ātri ceļoties būs labāki rezultāti.
  2. Nav pareizie Mērķi kāpēc es ceļos – lūk jābūt pareiziem mērķiem kāpēc vajadzīgs laicīgi iet gulēt un agrāk celties. Šeit es nedaudz vēl varētu teikt esmu meklējumos. Sākumā izvirzītie mērķi nedaudz novirzīja no ceļa, šobrīd eju citu ceļu 🙂
  3. Tu esi tas, kas tu esi – pavisam vienkārši – šobrīd ir sanācis atkal atgriezties pie Socionikas (Paldies: http://pertipo.lv/ ), pirms tam vēl citas interesantas sevis izzinošās lietas un rezultāts – ir dažādas personības iezīmes, kas diezgan smagi traucē sasniegt tieši šo mērķi.

Ko darīt? Padoties? – Nē risinājums vienkāršs – pārskatīt izvirzīto mērķi, motivāciju un savas spējas to sasniegt un to visu darīt tā kā tas ir pareizi.

Nav iespējams vienas dienas laikā kļūt par maratona skrējēju, ja nekad neesi skrējis!