2. variants:
Cilvēks mākslinieks – priekšnieks (bet viens pats):

1. diena – kaut kad nedēļā no rīta pieceļas izdomā šodien vajadzētu pastradāt aiziet uz savu darbu, bet tur neviena nav. Paskatās kalendāra ups… svētdiena… aiziet mājas izdomā uzgleznot gleznu- kādu ainavu, sāk to gleznot… vakarpusē aiziet vēlā naksnīgā pastaigā…

2. diena – vēl ar vien kaut kad nedēļā no rīta pieceļas izdomā šodien vajadzētu pastrādāt aiziet uz savu darbu, kaut ko padara, izsaka rājienu savam vietniekam par to ka atkal nedēļas nogali ir pavadījis pļēgurojot un iet mājās ar apziņu ka ir izdarījis ļoti daudz… mājās izdomā turpināt savu vakar iesākto gleznu…. vakarpusē aiziet vēlā naksnīgā pastaigā…

3. diena – kaut kad nedēļā, bet laikam darbadienā. apzinīgi pieceļas 9:00 apzinīgi (un pēc viņa domām laicīgi) ierodas darbā – 11:00, 12:00-14:00 pusdieno daudz tak no rīta izdarīts pec pusdienlaika kas aizkavējies līdz 15:00 apzinīgi strādā lidz 17:00 izdara visu ieplānoto un to kas ir iekrājies no pagājušās nedēļas… Mājās atnācis jūtas noguris kaut ko padara un it gulēt…

4. diena – kaut kad nedēļā no rīta pieceļas izdomā šodien vajadzētu pastradāt aiziet uz savu darbu, kaut ko padara, pusdienlaikā sagribas ēst un iet mājās ar apziņu ka vakar tak es izdarījis ļoti daudz…mājas izdomā turpināt savu aizaizvakar iesākto gleznu…. gleznojot paņem pašraudzēto vīnu….

5. diena paņem jaunu pudeli pašraudzētā vīna…

6. diena……………………………………………………..

7. diena domā : Velns parāvis! Kas šodien par dienu? nevajadzēja dzert to pašraudzēto vīnu! … atceras par savu gleznu aiziet paskatās un ierauga *** šausmas kaut kadi skricalējumi. Ar skumjām iet gulēt, jo kā ne kā jau vakars un rīt uz darbu (laikam?).