Ko tādu Tu nebūsi gaidijis. Šīs vasaras trakākais Facebook konkurss. Piedalies konkursā un laimē balvu 1000* vērtībā. Izloze jau 1. Septembrī.

Viss kas Tev jādara:

1. Seko manai Facebook lapai.: https://www.facebook.com/donins.lv/

2. Share (dalies ar šo ierakstu)

3. Ietago komentāra draugu ar ko kopā izmantosi šo balvu.

Viss ir tik vienkārši. 1. Septembrī paziņosim uzvarētāju…

Vai jau ietagoji? Ietago, padalies un tad lasi tālāk…

Kas tālāk?- neinteresantais – kaut kādas manas pārdomas… Un pašas beigas kaut kas vēl par konkursu.

Pēdējā laikā aizvien redzu, ka kāds no maniem Facebook sekotājiem piedalās kāda apšaubāmā konkursā. Vienā var laimēt Samsung televizoru, citā degvielas dāvanu karti.

Nepārprotiet mani – mans mērķis nav panākt lai pēc iespējas mazāk piedalās konkursos un rezultātā man būtu vieglāk laimēt balvu (lai gan ideja vilinoša)

Problēma ir citā. Facebook lapas kas organizē šos viltus konkursus mēģina iegūt sev sekotājus un pēc tam… Pārsteigums – izrādās esi sācis atbalstīt šādu vai tādu politisko spēku/bezspēku (kā savādāk lai nosauc politisko partiju šmugulēšanos ar sociālo tīklu lapām) vai var gadīties ka pēkšņi tavu timeline piepilda viltus ziņu saturs. Jo vairākas šādu konkursus organizejošas lapas ir vai nu bez mājaslapa vai nu ar maz saturu un ļoti daudz sekotājiem. Kā jūs domājat – par kādu naudu viņi var atļauties šis lieliskās balvas, ja otra pusē nav redzams bizness ar ko var atpelnīt ieguldito naudu balvā. 🙂

Neuztraucieties es viltus ziņas nesūtu un politiku nereklamēju. Man labāk patīk digitālie risinājumi, mārketings un šad tad digitālās pasaules ekskursiju vadīšana.

Konkursos vajag un var piedalīties – tikai kritiski izvērtē pirms piedalies, kas organizē šo konkursu. Izlasi noteikumus, izvertē lapas reputaciju, lai nesanāk ka esi piedalījies konkursā kur uzvar kāds viltus saistītais profils. Vai balvā ir sazin kas.

Esmu organizējis un organizēju vairākus konkursus dažādām klientu Facebook un kādreiz arī draugiem.lv lapām un zinu cik viegli patiesībā ir manipulēt ar rezultātu. Savos organizētajos konkursos pieturos pie principa – labāk godīgi un laimīgi uzvarētāji nevis ietaupīta nauda un sabojāta reputācija.

Bet pag… Ieraksta sākumā bija kaut kāds konkurss. Un balvā 1000*. Mirklīti, kas ir tā par * – tā ir atruna ka šeit raksta beigās ir paskaidrots sīkāk kas ir balvā.

* Galvenā balva 1000 sekunžu konsultācija par digitālajiem risinājumiem. Mārketingu/web lapām vai citu interesējošu tēmu kurā varu sniegt konsultācijas – būt Tavs digitālās pasaules gids. 🙂