Iepriekšējā rakstā aprakstīju nedaudz par to kādas bildes drīkst izmantot un kādas nē
Raksts šeit: http://www.donins.lv/408/kadas-bildes-izmantot-majaslapam/

Tad nu lūk šeit būs loģiskais turpinājums -> risinājums.

Apkopošu 5 lapas kuras esmu pats izmantojis, ja Tev ir kādi ieteikumi (vai zini vēl citas lapas) – raksti: [email protected] vai: facebook.com/MDonins un papildināšu šo sarakstu ar citām lapām.

  • Pixabay.com

Patiesībā lapa ko diezgan daudz kādreiz izmantoju, bildes labas kvalitātes, salīdzinoši plaša izvēle. Ja autorizējies ar facebook profilu vari lejuplādēt diezgan labas kvalitātes bildes bez drošības koda ievadīšanas.

Liels pluss – bildes kurām nav jānorāda autors (der reklāmām)

  • Freepik.com

Lapa, kas ir kā lielisks atspēriena punkts tiem, kam vajadzīgas ne tikai vienkāršas bildes, bet arī citi veida vizuālie materiāli. Var atrast vektorus, PSD, ikonas un bildes laba vieta kur smelties idejas.

Šeit uzmanīgi – ir bildes kur obligāti jānorāda autors vai arī ir arī maksas materiāli.

  • Unsplash.com

Izskatās, ka šeit ir ļoti plaša bilžu izvēle, nav sanācis tā vairāk izpētīt, bet pameklējot atsevišķus atslēgas vārdus, kas visās citās lapās bija ar ļoti maz bildēm, šeit bilžu ir ļoti daudz. Šobrīd izskatās diezgan cerīgs resurss.

  • Flickr.com

Labs resurs, daudz dažādu bilžu tomēr jābūt ļoti uzmanīgam, meklējot bildes filtrā obligāti jaatzīmē autortiesības (jo ir bildes, kuras ir ar standarta (C) licenci) vēl ļoti svarīga lieta -> izmantojot šīs lapas bildes obligāti jānorāda autors.

  • Freeimages.com

Arī ir pieejamas bildes, jāskatās uzmanīgi kāda licence. Novērojumi rāda, ka bildes mazāk nekā iepriekšējās lapās, tomēr pastāv arī iespēja atrast ko interesantu.

Tāds nu lūk mazais apkopojums, ja zini vēl kādu resursu, raksti komentāros vai sazinies ar mani.

Cienīsim autorus izmantosim bildes, kas ir atļauts izmantot!