Pēdējo 24h laikā esmu saņēmis jau vairākas ziņas facebook no dažādiem cilvēkiem. Ziņas visas vienādā stilā.

“Mārtiņš video” virs teksta skaisti redzama mana facebook bilde un roka tā vien grib klikšķināt uz šī ieraksta ko man ir atsūtījuši personīgi zināmi cilvēki. Mazums kaut kas svarīgs!!!

TOMĒR STOP!!!!

Tas ir vīruss!

Jau personīgi vairākas rezes esmu teicis un rakstījis, neveriet vaļā nezināmas saites pat ja šo saiti sūta mamma, māsa kaut vai kāmītis, kam 100% uzticaties – nekad nevarat zināt vai šie cilvēki nav kļuvuši par kāda šāda robota vīrusa upuri.

Varbūt kādam liekas – ko tad sliktu šis robots var izdarīt? Šis vīruss jau tik pajokoas, aizsūta ziņu draugiem! Tomēr TU nekad nevari zināt ko vēl šis vīruss izdarīs, jo tas var ne tikai nosūtīt ziņas, bet arī Tavu personīgo informāciju, pārlūkprogrammas datus tam, kas ir izveidojis šo vīrusu.

Parasti tiek sūtīti banku dati, maksājumu karšu datiu un citi brīnumi, kas satur personīgo informāciju, tai skaitā pieejas citām mājaslapām un profiliem!

Tāpēc ESIET PIESARDZĪGI un sargājiet arī draugus, radus, kaimiņus :)!

Nenožēlo pāris minūtes savas dzīves un pastāsti saviem draugiem, ka nav labi klikšķināt uz nezināmām saitēm, neaizmirsti par saviem vecākiem un vecvecākiem, kas lieto datoru un internetu.

Ja esi saskāries ar šādu vīrusu, padalies kāda ir bijusi Tava pieredze ar vīrusiem, kas izplatās sociālajos tīklos?