1. variants:
Ikdienas rutīnists (cilvēks vienpatis)
1.diena – pirmdiena (darbadiena) no rīta pamostas, pusaizmidzis, ar dullu galvu un nepārāk labu dūšu padzer kafiju un iet pildīt savus pienākumus – stradāt vakarā noguris kaut ko padara, paēd un iet gulēt. noskaņojums slikts, jo nomāc problēma no darba.
2.diena – otrdiena (darbadiena) no rīta pamostas padzer kafiju un iet pildīt savus pienākumus – stradāt vakarā noguris kaut ko padara, paēd un iet gulēt. noskaņojums nomākts, jo atkal sākas viss no gala…
3.diena – trešdiena (darbadiena) no rīta pamostas pusaizmidzis padzer kafiju un iet pildīt savus pienākumus – stradāt vakarā noguris kaut ko padara, paēd un iet gulēt. noskaņojums atkal ne šāds ne tāds, vienīgi klāt nāk nedaudz pozitīvisms kā ne kā nedēļas vidus jau…
4.diena – ceturtdiena (darbadiena) no rīta pamostas padzer kafiju un iet pildīt savus pienākumus. Darbā slinkums, negribēšanās strādāt visu laiku doma par nedēļas nogali. Vakarā netik noguris kā iepriekšējās dienas kaut ko padara, paēd un iet gulēt. noskaņojums nedaudz labāks. Darba nedēļa tūlīt beigsies…
5.diena – piektdiena (darbadiena) no rīta pamostas padzer kafiju un tēju un iet stradāt darbā praktiski neko nedara, jo plāno ko darīsi nedēļas nogalē un šinī vakarā. Un tas “perfektais” priekšnieks arī nav. Vakarā steidzīgi atgriežas no darba kaut ko paēd un dodas atpūsties…
6.diena – sestdiena (brīvdiena) no rīta kaut kad vēlu pamostas, nesaprot kāpēc jau atkal guļ pie kaimiņu durvīm, aiziet uz savu dzīvokli, nolāpās un atkal iet gulēt. vakarpusē pamostas un atkal dodas atpūsties…
7.diena – svētdiena (brīvdiena) pamostas savā gultā šausmīgi sāp galva un vēl citas problēmas… paskatās pulkstenī un saprot, ka pus diena jau ir pagājusi, paēd kaut ko padara mājās, bet vakarpusē piezvana draugi un nolemj nedaudz atpūsties…. Vakarā pārodas mājās ap pulkstens 1 un iet gulēt…