Vai esi aizdomājies par to, kas esi?

Par to ko un kā dari?

Vai esi aizdomājies ar ko atšķiras pasaules veiksmīgākie cilvēki no Tevis?

Man, piemēram, pēdējā laikā sanāk par šiem jautājumiem aizdomāties ļoti. Daudz dažādus video esmu jau noskatījies, arī pa kādai grāmatai izlasītai un pie kāda secinājuma šobrīd esmu nonācis…

Tik daudz laika esmu veltījis domām kāds es vēlos būt, ko es vēlos mainīt, ko es vēlos darīt un ko sasniegt. Tik daudz laika esmu teicis “Tāpēc ka man tā sanāk”, es tāds esmu un kāds secinājums no šī visa?

Tas kāds es esmu ir rezultāts tam kā es saku un domāju kāds esmu.

ja domāšu, ka aizmirstu cilvēkiem vārdus, tā arī būs.
ja domāšu, ka no rītiem man ir grūti piecelties – tā arī būs.
ja domāšu, ka neko nesanāk izdarīt laicīgi – tā arī būs.

1. solis => mainīt domāšanu Kāds es esmu!

Ir labi, ka domājam par to kādi vēlamies būt, slikti ir, kad sakām – es jau tāds nevaru būt. Kad noliekam sevi un sakām man jau tas nesanāks. Slikti, kad noskaņojam sevi jau pašā sākumā, ka mums nesanāks, jo rezultātā mūsu smadzenes palīdz mums sasniegt to ko mēs vēlamies un to kā esam izdomājuši.

2. solis => TICI SEV – Esi tāds kāds Tu vēlies būt!

Tas ir interesanti kā viss ir sasaistīts – interesanti, ka lielākā cīņa ir un būs mūsu galvā. Neviens no materiāliem ko esmu klausījies vai lasījis nav teicis, ka tas būs viegli. (ok, arī pēc sevi to varu teikt) Bet tas kas ir teikts – ir jādara, ir jānotic sev un pats svarīgākais ir jāmīl sevi!

Ir jānotic, ka šodien būs lieliska diena!
Ir jāmīl sevi un jāpatīk pašam sev!
Ir jātic, ka šodien būsim lieliski!
Ir jāsāk ar pozitīvu un iedvesmojošu domāšanu.

3. Solis => Sāc dienu iedvesmojoši!

Un beigu beigās mūsu pasaule ir tāda kādu to mēs vēlamies radīt.

Man nav laika? – bet cik daudz laika izmanto lietderīgi, cik laika notērē spēlēm, sēdēšanai facebook vai filmu skatīšanās. Varbūt pat darbu darīšanai, kas patiesībā nav svarīgi (Jā man labi padodas novirzīties no svarīgo uzdevumu pildīšanas un izdarīt 10 nesvarīgos darbus 1 svarīga darba vietā) Iedomājies, kas notiktu, ja tajā laikā kad nelietderīgi izmanto savu laiku Tu klausītos kādu audio grāmatu/youtube video vai varbūt izlasītu grāmatu. Iedomājies kā mainītos Tava dzīve, ja sevī investētu nedaudz laika – kaut dažu minušu jaunu apgūšana dienā mēneša griezumā dod lielu kopumu ar zināšanām.

Mana dzīve ir smaga! – Jā tā varbūt ir, bet vai tāda nav ikvienam, vai katram nav savi dzīves uzdevumi un nasta, kas jānes un beigu beigās – vai tiešām tici, ka esi lielākais dzīves moceklis? Man vakar viens labs draugs teica, ir psiholoģijā tāds termins “Moceklis” un tā ir vislabākā forma kādā cilvēks var nostāties, jo tas ir attaisnojums visam. Jo visa dzīve tak ir sazvērējusies pret Tevi.

Bija laiks kad domāju – kāpēc notiek tā kā notiek?
Bija laiks kad domāju – kāpēc man nesanāk?
Bija laiks kad domāju – kāpēc man pret cilvēkiem apkārt ir tāda attieksme?
Bija laiks kad domāju – ko es vērtīgu varu izdarīt savā dzīvē?

Tomēr tagad esmu sapratis to ko šeit uzrakstīju, šobrīd esmu vēl ceļā, lai šo visu kvalitatīvi ieviestu savā dzīvē. Soli pa solim man izdodas ieviest jaunas pārmaiņas savā dzīvē.

BET PATS SVARĪGĀKAIS – sāc ar sevi …. notici sev. Notici, ka šodien ir lieliska diena un TU esi lielisks!

Ir visādi izaicinājumi – aukstās dušas, vēderpreses un melnbalto foto – Es Tevi izaicinu – 7 rītus pieceļoties no rīta vēl pirms izkāp no gultas pasaki sev cik lieliska/lielisks esi, šodien būs lieliska diena, Tu lieliski izskaties un jūties un TEV izdosies ko esi ieplānojis. Pēc tam saklāj gultu – tā būs jau tava 1. veiksmīgi izdarītā lieta un velti sev 10 minūtes laika, lai vienkārši mierīgi pasēdētu un paelpotu koncentrējoties uz elpu un visas pārējās domas metot ārā no galvas. 🙂

Man tas palīdzēja un palīdz kvalitatīvāk virzīties uz priekšu.

Lai Tev viss izdodas! 🙂