Laiku pa laikam uzpeld kādi gadījumi, ka mēģina dabūt draugiem.lv datus, reizēm arī swedbank, bet līdz šim nebiju saskāries (vai nebiju pamanījis) ka mēģina iegūt google datus.

Tad nu lūk šodien saņēmu “jauku e-pastiņu”, kas kādam neuzmanīgajam un steidzīgajam var būt kā nagla savā virtuālajā zārkā.

Kāpēc tā saku? – jo sava drošiba/virtuālā identitāte ir jāsargā!

Kā redzam pēc attēla izskatās pēc automātiskās tulkošanas, lai vai kā – esiet uzmanīgi un neuzķerieties.Gmail lietotāj uzmanies!!!, Mārtiņš Doniņš

 

skatieties uz adresi uz kuru Jūs aizved, jo šajā gadījumā kā redziet lapa izskatās diezgan Googliska 🙂 Gmail lietotāj uzmanies!!!, Mārtiņš Doniņš

 

Tiesa saite pārlūkā visu nodod! 🙂 Bet tomēr, ja ievadīsiet šeit info, rēķinieties ar to, ka savu paroli un lietotāja vārdu būsiet nodevuši kādam, kas pēc tam ar Jūsu kontu varēs darīt visādus brīnumus.

Kā sevi pasargāt? 

Drīzumā uzrakstīšu nedaudz detalizētāku rakstu par šo tēmu, bet jau tagad varat savā google kontā aktivizēt divpakāpju vertifikāciju. Ko tas nozīmē? katru reizi, kad ielogosieties savā google kontā no sveša datora jums prasīs ievadīt ciparu kombināciju ko Jums google atsūtīs uz telefona.

Ja nepieciešama palīdzība – droši rakstiet uz manu draugiem.lv profilu, ar prieku palīdzēšu 🙂