Kādu laiku atpakaļ rakstīju par DropBox alternatīvu. http://www.donins.lv/144/dropbox-alternativa/

Šoreiz uzrakstīšu par Vēlvienu alternatīvu DropBox, tas ir – HubiC.

Hubic piedāvā Francijā bāzēta Hostinga/Serveru kompānija, kas ir Nr.1 Eiropā. Principā cik esmu pētījis viņu serviss ir ok. Tātad nedaudz vairāk par HubiC.

Šī ir lieliska alternatīva, ja Tev vajag uzglabāt liela apjoma datus, jo atšķirībā no citām šāda veida sistēmām maksas plāni ir smieklīgi lēti.

25 GB = Bezmaksas

100 GB = 1€/mēnesī vai 10€/gadā

10 TB = 10€/mēnesī 5€/mēnesī vai 50€/gadā

Šie skaitļi un apjomi vienozīmīgi ierindo šo pie lētākajiem šāda veida risinājumiem. Kā viņi to panāk – jo viņiem ir savi datu centri (Atšķirībā, piemēram, no DropBox)

Protams sistēmas mīnuss varētu būt tas, ka tā vēl līdz galam nav izstrādāta un nav tik advancēta kā DropBox vai iepriekšējā rakstā pieminētā sistēma, bet toties, kas mani uzrunāja ir funkcija “Backup” – vari izvēlēties cik daudz rezerves kopijas versijas saglabāsi. Var uzlikt periodu ciki bieži atjaunot un valā uz serveri kopējas Tevis izvēlēta mapīte. Atšķirībā no standarta mapes šeit nav jābūt mapē tam failam tātad => Lielisks veids kā saglabāt šajā diskā failus / mapes ko nevēlies atstāt datorā vai arī lielisks vieds kā taisīt rezerves kopijas datoram. 🙂

Vēl ir arī iespējams izmantot papildus rīkus (Tie gan ir citu izstrādāti un izskatā, ka ir maksas varianti) – rakstot šo rakstu atklāju, ka viņi piedāvā arī tīkla disku 🙂 lieliski – tas vēlreiz pierāda šī kompānija un pakalpojums attīstās un ir nopietns konkurents Dropbox.

+ tā pat kā iepriekšējai sistēmai arī šai pastāv savs klientu piesaistīšanas bonuss 🙂

Un arī šoreiz ieguvējs ir tas kuru piesaista. (Pareizāk abi saņem vienāda lieluma bonusu)

Ja Tev ir bezmaksas konts + 5 GB

Ja 100 GB (1€/mēnesī) + 10 GB

Ja 10 TB (10€/mēnesī) + 500 GB

Tātad izmantojam šo linku un iegūstam bonusu 🙂 https://hubic.com/en/offers?referral=QZSZEI