Vai Tu esi pilnīgi perfekts?

Neviens no mums nav ideāls. Noteikti katram no mums ir kaut kas, kas nepadara mūs perfektus, jo kas gan ir perfekts? Kas to nosaka? Kam tas ir svarīgi? Kāpēc?
Bet tad kāpēc gan sabiedrībā svarīgākais ir padarīt visu perfektu vadoties pēc kaut kādiem mistiskiem standartiem? Tāpēc, ka tā ir vieglāk, tāpēc, ka tā mēs neredzam lietas un cilvēkus, kas nav perfekti, jo tik patīkami dzīvot perfektā ilūziju pasaulē…

Jā, tas ir skaisti, bet tomēr dzīvē mums apkārt ir cilvēki, dažādi. Gan tādi, kas tiecas būt perfekti vadoties pēc uzpūstiem standartiem. Gan tādi, kas dzīvo mūžīgos kompleksos tikai tāpēc, ka nav perfekti. Gan tādi cilvēki, kam ir īpašas vajadzības. Tieši šo pēdējos cilvēkus lielākoties mums patīk neredzēt! JO TĀ TAK IR VIEGLĀK! Dzīvot ideālā pasaulē, bez sāpēm, skarbiem skatiem un ciešanām.

Tomēr šie cilvēki, cilvēki ar īpašām vajadzībām dzīvo mūsu starpā, viņi ir tādi paši kā mēs. Tikpat ideāli, tikpat cilvēcīgi. Viņi jūt un sajūt tā pat kā ikviens cits. Viņiem arī sāp tā pat kā ikvienam citam! Bet vai visi par to aizdomājas?

Tieši tāpēc tapa šis raksts, lai TU aizdomātos, par cilvēkiem mums apkārt, par visiem tiem, kas tiecas pēc mistiskajiem standartiem, par visiem tiem, kam ir kauns par sevi, jo neietilps standartos, par visiem tiem, kas nav PERFEKTI!

KĀDS ESI TU?

P.S.
Paldies iedvesmojošam video, kas ļāva radīt šīs pārdomas.
Noskaties arī TU!