Kā jau iepriekšējā rakstā minēju. Šeit ir otrs raksts par notikumu ko piedzīvoju šodien.
Interesanti, ka tikai šodien, jo kā izrādās viss jau noticies daudz ātrāk. Bet sākšu ar visu pēc kārtas.

Reiz bija radio ar interesantiem dīdžejiem – radio SWH. Tad interesantie dīdžeji pamuka un uztaisīja savu interesanto radio – Radio 101.
Tas bija kaut kas savādāks – kā tautā to sauca “hipsteru radio” un vēl dažādi citi piedēvējumi – es saku – tas bija radio kur skanēja laba mūzika. Mūzika, kas atšķirās no visām citām radio stacijām – kāpēc? Es pat nezinu.

Lai tur kā būtu – bija man pat tas gods paviesoties RADIO 101 studijā pie paša Egona Reitera. Lūk to nu varu teikt droši – šis ir Cilvēks radio – kur RADIO un CILVĒKS ir cieši sasaistīti. Runājot ar viņu dzīvē – studijā bija 100% sajūta, ka šis cilvēks mīl ko dara un dara ko mīl un ka radio ir viņš un ka viņā ir radio!
Sens tik sens ir tas laiks – “Skaistās idejas beigas”, Mārtiņš Doniņš
Bet ko nu par to. Vairāk pie lietas – domāju visi jau zina, ka dažādu finansiālu problēmu dēļ šī skaistā ideja nogrima. Skauģi un ļaundari berzē rokas, SWH vadība atkorķēja šampanieti, bet ir viens liels BET. Izrādās mūsdienu digitālajā laikmetā nekas nekur nepazūd – kā nepazuda SWH vēstures nozīmīgākie mirkļi, tā nepazuda arī šis notikums, bet daudz apjomīgākā veidā!

RADIO 101 dzīvo – ne vairs tiešraidē, bet gan arhīva veidojumā.
(Izrādās, ka jau no 2013. gada 21. Jūnija RADIO dzīvo “Radio 101”)

Šeit vēsturiskais twīts no radio 101 twitterīša 🙂


Laikam ar to arī viss izteikts – ja Tev patika Radio 101 – klausies tā arhīvu ar visu muzikālo ēdienkarti šeit: http://www.radionomy.com/en/radio/radio-l0l/

Vai klausiet to šeit pat 🙂